ESED 50.Yıl balosuna derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ersoy KOCAMANOĞLU katılmıştır.

Eksperler Derneği Başkanı Sayın, İbrahim BİNÇİÇEK Dernek başkanımız Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLUNU ziyaret ederek sektör hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Sompo Japan Sigorta Ege Bölge Müdürümüz Sayın Hakan AVCI beyi ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Doğa Sigorta Ege Bölge Müdürümüz Sayın Lale ERDEM Hanımı ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.


Mapfre Sigorta Ege Bölge Müdürümüz Sayın Miray ERSOY Hanımı ve Mapfre Sigorta Ege ve Akdeniz Bölge Direktörü Sayın Gökhan GENÇ beyi ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Ethica Sigorta Ege Bölge Müdürümüz Sayın Aykut ERGİRİ beyi ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Her sene geleneksel olarak düzenlenen  Ege Sigorta Acenteleri derneği KVKK ve Bilgilendirme yönetmeliği toplantısına SAİK, TÜSAF, İl Dernekler, Sigorta Şirketleri ve sektör paydaşlarının katıldığı toplantı Amara SeaLiğt Elite otelde gerçekleşmiştir.

Ergo Sigorta Ege Bölge Müdürümüz Sayın Murat AĞAÇHAN beyi ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.


Groupama Sigorta Ege Bölge Müdürümüz Sayın Dilek ASILKAN hanımı ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

HDİ Sigorta Ege ve Akdeniz Bölge Grup Müdürümüz Sayın Uğur ATİLLA beyi ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.


TARSİM Genel Müdür Yardımcısı Sayın; Zeki KARAKURT ve Manisa Bölge Müdürü Sayın; Müjdat ÇUBUKÇU derneğimizi ziyaret ederek TARSİM ürünleri hakkında acentelere bilgi sundu.

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu başkanı Sayın, Mahmut ÖZGENER‘ i ziyaret ederek sektörümüzün sorunları ve çözümleri noktasında görüş alışverişinde bulunuldu.

Anemon Fuar Otel’ de sigorta bölge müdürleri, acente dostlarımız, eksperler derneği ve sigorta paydaşları ile iftar yemeği düzenlendi.

24 MAYIS 2018 tarihinde alınan karar gereği Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılarak 2018 – 2021 yönetim kurulu seçildi, görev dağılımı yapıldı.


Ersoy KOCAMANOĞLU – Yönetim Kurulu Başkanı
Mualla UCAR – Başkan Yardımcısı
Oktay ÖZDEMIR – Başkan Yardımcısı
Zeynep Şebnem KORKUT – Genel Sekreter
Emin Melih ÇIRPAR – Sayman
Sevda LALE – Üye
Murat TURA – Üye
Özlem ÖZER SARMIŞ – Üye
Serhat TELLI – Üye
Aylin ÇAMKIRAN MERCAN – Üye
Damla TÜRKOĞLU – Üye