Ödemiş Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi ile Derneğimiz arasında düzenlediğimiz bölgesel Acente toplantımıza Ödemiş, Tire, Bayındır, Kiraz ve Beydağ Sigorta Acenteleri davet edilmiş olup, mesleki sorunlarımız ve çözümleri noktasında fikir alışverişinde bulunulmuştur.

UNİCO Sigorta Ege Bölge Müdiresi Sayın, Ayfer ÇİNE YAVAŞ hanımı ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.Buca Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sigortacılık bölümü öğretmenleri, Sayın, Fatma BİLİCİ, Sayın, Zühra ÖZKAN ve Sayın, Sami KENAR talepleri üzerine Dernek Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın, Serhat TELLİ katılım sağlayarak Sigortacılık bölümü öğrencilerine Sektör ve mesleki bilgilendirmeler yapılmıştır.

Ak Sigorta Ege Bölge Müdürümüz Sayın Ali SARITOPRAK beyi ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.


Güneş Sigorta Ege Bölge Müdürümüz Sayın Naile ÖZMEN hanımı ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.