19.11.2021 tarihinde Ege Sigorta Eksperler Derneği ile düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme toplantısı açılış konuşması
19.11.2021 tarihinde Ege Sigorta Eksperler Derneği ile düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme toplantısı Bölüm 1

19.11.2021 tarihinde Ege Sigorta Eksperler Derneği ile düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme toplantısı Bölüm 2

19.11.2021 tarihinde Ege Sigorta Eksperler Derneği ile düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme toplantısı Bölüm 3

19.11.2021 tarihinde Ege Sigorta Eksperler Derneği ile düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme toplantısı Bölüm 4

19.11.2021 tarihinde Ege Sigorta Eksperler Derneği ile düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme toplantısı Bölüm 5

19.11.2021 tarihinde Ege Sigorta Eksperler Derneği ile düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme toplantısı Bölüm 6
19.11.2021 tarihinde Derneğimiz ve Ege Eksperleri Derneği ile yangın ve mühendislik bilgi paylaşım toplantısı düzenlenmiştir.

Kasım ayı yönetim kurulu toplantımıza Gri Sigorta A.Ş.  Acenteler Satış Müdürü Sayın Murat ÖZLÜ, Ege Bölge Müdürü Sayın Nuri AKSU ve Kuzey Ege Bölge Müdürü Sayın Erdal USUL katılarak güncel sektörel konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ekim ayı yönetim kurulu toplantımıza Ege Sigorta Eksperleri Derneği Başkanı Sayın Fatma Aycan ERKAL, Sayın Erol ASLAN, Sayın Niyazi Mert SELÇUK ve Sayın Uğur NAM katılarak Derneğimizin uygulama projesi olan Dernek Akademi programında işbirliği mutabakatı sağlanmıştır.

Türk Nippon Sigorta Ege Bölge Müdürü Sayın, İlker YAVUZ bey’ i Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın, Ertuğ AKKALAY ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Eylül ayı yönetim kurulu toplantımıza Ana Sigorta Ege Bölge Müdürü Sayın Bekir GÖNÜLTAŞ ve Derneğimizin Hukuk Danışmanı Sayın Abdülgani DEĞİRMENCİ katılarak güncel sektörel konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Sektörümüze yeni dahil olan ANA Sigortaya çıktıkları bu yolda başarılar diliyoruz.

Ege Sigorta Acenteleri Derneği (ESAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Ticaret Odası Meclisi Üyesi Ersoy Kocamanoğlu, ESAD Genel Sekreteri  Cem Zeren, ESAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Özdemir, ESAD Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Uçar, Aslı Senem Atlı, Ertuğ Akkalay ve Özlem Arslan; ESAD  Genel Kurulu sonrası ilk ziyaretlerinde İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener’i ziyaret ettiler. Ziyarette 3 yıllık dönem içerisinde ESAD’ ın yapmayı planladığı faaliyetler ve hedefler görüşüldü. Kocamanoğlu, sigorta sektörüne nitelikli personel kazandırmak amacıyla Üniversitelerin Sigortacılık ve Bankacılık Bölümü mezunları için eğitim planladıklarını ve bu proje kapsamında sektörün bu önemli gereksiniminin karşılanacağını belirtti. Özgener, ESAD’ ın etkinliklerinde İZTO’nun desteğinin devam edeceğini belirtti.

Türkiye Sigorta Ege Bölge Müdürü Sayın, Hüseyin SAKİN ve Müdür Yardımcısı Sayın, Bora ÖZSU ziyareti iade yapmışlardır. Ziyaretlerinde Sektörümüzdeki son gelişmeler, Meslektaşlarımızın yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerimizi ilettik. Kendilerine yaklaşım ve yardımlarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Anadolu Sigorta Ege Bölge Müdürü olarak atanan Sayın, Mustafa ALPERDEM bey’ i Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ankara Sigorta Ege Bölge Müdürü Sayın, Salih ALTUN ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Direktörü olarak atanan Sayın, Gökhan GENÇ’ i Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Türkiye Sigorta Ege Bölge Müdürü olarak atanan Sayın, Hüseyin SAKİN ve Müdür Yardımcısı Sayın, Bora ÖZSU’ yu Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Sektörümüzde, İzmir merkezli kurulan Gri Sigorta A. Ş’ yi Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın, Serhat TELLİ ziyaret ederek sektör hakkında görüş alışverişinde bulunmuştur.
Gri Sigorta, A. Ş. Ailesine çıktıkları bu yolda başarılar diliyoruz.