Ege Sigorta Acenteleri Derneği (ESAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Ticaret Odası Meclisi Üyesi Ersoy Kocamanoğlu, ESAD Genel Sekreteri  Cem Zeren, ESAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Özdemir, ESAD Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Uçar, Aslı Senem Atlı, Ertuğ Akkalay ve Özlem Arslan; ESAD  Genel Kurulu sonrası ilk ziyaretlerinde İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener’i ziyaret ettiler. Ziyarette 3 yıllık dönem içerisinde ESAD’ ın yapmayı planladığı faaliyetler ve hedefler görüşüldü. Kocamanoğlu, sigorta sektörüne nitelikli personel kazandırmak amacıyla Üniversitelerin Sigortacılık ve Bankacılık Bölümü mezunları için eğitim planladıklarını ve bu proje kapsamında sektörün bu önemli gereksiniminin karşılanacağını belirtti. Özgener, ESAD’ ın etkinliklerinde İZTO’nun desteğinin devam edeceğini belirtti.

Türkiye Sigorta Ege Bölge Müdürü Sayın, Hüseyin SAKİN ve Müdür Yardımcısı Sayın, Bora ÖZSU ziyareti iade yapmışlardır. Ziyaretlerinde Sektörümüzdeki son gelişmeler, Meslektaşlarımızın yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerimizi ilettik. Kendilerine yaklaşım ve yardımlarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Anadolu Sigorta Ege Bölge Müdürü olarak atanan Sayın, Mustafa ALPERDEM bey’ i Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ankara Sigorta Ege Bölge Müdürü Sayın, Salih ALTUN ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Direktörü olarak atanan Sayın, Gökhan GENÇ’ i Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Türkiye Sigorta Ege Bölge Müdürü olarak atanan Sayın, Hüseyin SAKİN ve Müdür Yardımcısı Sayın, Bora ÖZSU’ yu Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ziyaret ederek mesleki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Sektörümüzde, İzmir merkezli kurulan Gri Sigorta A. Ş’ yi Derneğimiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın, Ersoy KOCAMANOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın, Serhat TELLİ ziyaret ederek sektör hakkında görüş alışverişinde bulunmuştur.
Gri Sigorta, A. Ş. Ailesine çıktıkları bu yolda başarılar diliyoruz.